| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -3.5cc |
| GTIN | 01037721244642 |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | R85.5-SWM31071-2 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |