| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.6:1 |
| Volume koepel | -1cc |
| GTIN | 01037721244588 |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W7900XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |