| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Volume koepel | 4cc |
| GTIN | 01037721244501 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8750XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |