| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | B20 13.5:1 |
| Volume koepel | 8cc |
| GTIN | 01037721244882 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8500XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |