| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Compressie Hoogte | 28.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 2.0L 9.8:1 / 2.3L 11.0:1 |
| Volume koepel | -6cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8800XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |