| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Volume koepel | -6.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8750XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |