| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Positie | Exhaust |
| GTIN | 01037721245814 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.90mm |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Veerconstante | 10.0 |