| Gewicht | 0.407 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.165in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.1 @ 70cc |
| Verplaatsing | 331ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4030-2 |
| Lengte stang | 5.400in |
| Beroerte | 3.250in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564247377 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |