| Gewicht | 0.423 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.040in |
| Boring - Overmaat | 0.040in |
| Compressie Hoogte | 1.230in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.7:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | Small Block Ford 20 DEG |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Ringset inbegrepen | JG31F8-4040-2 |
| Lengte stang | 5.400in |
| Beroerte | 3.100in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564265081 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |