| Gewicht | 0.388 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.005in |
| Boring - Overmaat | 0.005in |
| Compressie Hoogte | 1.230in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.5:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | Small Block Ford 20 DEG |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Ringset inbegrepen | JG3108-4000-7 |
| Lengte stang | 5.400in |
| Beroerte | 3.100in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564265166 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |