| Gewicht | 0.44 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.898in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.314in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6:1 @ 68cc |
| Cilinderkop | GM LS1 15 DEG |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.945in |
| Ringset inbegrepen | JG6008-3905 |
| Lengte stang | 6.278in |
| Beroerte | 3.268in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564264589 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |