| Gewicht | 0.394 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.135in |
| Boring - Overmaat | 0.010in |
| Compressie Hoogte | 1.062in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.1:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 20/30 23deg |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Ringset inbegrepen | JG31F8-4135-2 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.875in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564265371 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |