| Gewicht | 0.393 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.020in |
| Boring - Overmaat | 0.020in |
| Compressie Hoogte | 1.125in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.3:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 23deg |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Ringset inbegrepen | JG3108-4020-2 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564264718 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |