| Gewicht | 0.447 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.070in |
| Boring - Overmaat | .005in |
| Compressie Hoogte | 1.315in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.9 @ 72cc |
| Verplaatsing | 377ci |
| Volume koepel | -17.2cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4070-0 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564244857 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |