| Gewicht | 0.417 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.005in |
| Boring - Overmaat | .005in |
| Compressie Hoogte | 1.315in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.7 @ 72cc |
| Verplaatsing | 365ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4000-7 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564245267 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |