| Gewicht | 0.431 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.005in |
| Boring - Overmaat | .005in |
| Compressie Hoogte | 1.340in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.9 @ 72cc |
| Verplaatsing | 365ci |
| Volume koepel | -14.3cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.945in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4000-7 |
| Lengte stang | 6.098in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564244734 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |