| Gewicht | 0.429 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.000in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.340in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.8 @ 72cc |
| Verplaatsing | 364ci |
| Volume koepel | -14.3cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.945in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4000-7 |
| Lengte stang | 6.098in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564244727 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |