| Gewicht | 0.383 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.790in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Compressie Hoogte | 1.314in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.3 @ 68cc |
| Verplaatsing | 295ci |
| Volume koepel | -4.7cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 0.945in |
| Aanbevolen ringset | JC2808-3789 |
| Lengte stang | 6.278in |
| Beroerte | 3.268in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564244628 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |