| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.005in |
| Boring - Overmaat | .005in |
| Compressie Hoogte | 1.560in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.1:1 @ 70cc |
| Verplaatsing | 351ci |
| Volume koepel | -10.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4000-7 |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.480in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564247070 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |