| Gewicht | 0.387 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.780in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.304in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.4 @ 68cc |
| Verplaatsing | 325ci |
| Volume koepel | -14.3cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JC2808-3780 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564244680 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |