| Gewicht | 0.405 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.155in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.125in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.9 @ 70cc |
| Verplaatsing | 406ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4155-3 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564244574 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |