| Gewicht | 0.412 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.020in |
| Boring - Overmaat | .020in |
| Compressie Hoogte | 1.260in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6 @ 70cc |
| Verplaatsing | 353ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4020-2 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.480in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564245939 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |