| Gewicht | 0.41 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.010in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Compressie Hoogte | 1.230in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.2 @ 70cc |
| Verplaatsing | 404ci |
| Volume koepel | -32.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4010-4 |
| Lengte stang | 6.250in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564247773 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |