| Gewicht | 0.403 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.005in |
| Boring - Overmaat | .005in |
| Compressie Hoogte | 1.300in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.4 @ 70cc |
| Verplaatsing | 403ci |
| Volume koepel | -32.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4000-7 |
| Lengte stang | 6.200in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564247971 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |