| Gewicht | 0.46 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.060in |
| Boring - Overmaat | .060in |
| Compressie Hoogte | 1.425in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.2 @ 70cc |
| Verplaatsing | 388ci |
| Volume koepel | -31.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4060-0 |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564246820 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |