| Gewicht | 0.444 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.005in |
| Boring - Overmaat | .005in |
| Compressie Hoogte | 1.425in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0 @ 70cc |
| Verplaatsing | 378ci |
| Volume koepel | -31.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4000-7 |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564246776 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |