| Gewicht | 0.452 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.075in |
| Boring - Overmaat | .010 LS3in |
| Compressie Hoogte | 1.340in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.9 @ 72cc |
| Verplaatsing | 378ci |
| Volume koepel | -17.2cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 0.945in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4075-5 |
| Lengte stang | 6.098in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564245021 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |