| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564244284 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 131,00mm |
| Lengte verpakking | 729,00mm |
| Gewicht verpakking | 7474.00g |
| Verpakking Breedte | 320,00mm |