
€904.49
| Gewicht | 0.302 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.30mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.45mm |
| Volume koepel | 6.5cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8400XX |
| Merk | Wiseco |