
€747.10
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.635in |
| Binnendiameter Midden | 0.871in |
| Binnendiameter Buiten | 1.210in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.350in |
| Geïnstalleerde belasting | 480lb |
| Maximaal binden | 1.140in |
| Max. lift | 1.350in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 1465in |
| Buitendiameter Buiten | 1.710in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 896lb/in |
| pa_type | Triple |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564535306 |