
€198.50
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.674in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.900in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.516in |
| Geïnstalleerde belasting | 97lb |
| Maximaal binden | 0.850in |
| Max. lift | 0.550in |
| Open Hoogte | 0.970in |
| Open Lading | 256in |
| Buitendiameter Buiten | 1.112in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 291lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532565 |