| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564529848 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.650 / 0.885in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 140lb |
| Maximaal binden | 1.140in |
| Max. lift | 0.600in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 328in |
| Buitendiameter Buiten | 1.055 / 1.290in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 313lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |