
€30.50
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564529893 |
| Binnendiameter Binnen | 0.655in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.925in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 180lb |
| Maximaal binden | 1.055in |
| Max. lift | 0.700in |
| Open Hoogte | 1.100in |
| Open Lading | 480in |
| Buitendiameter Buiten | 1.280in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 425lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |