| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530042 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | 0.630in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.900in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 200lb |
| Maximaal binden | 1.045in |
| Max. lift | 0.700in |
| Open Hoogte | 1.100in |
| Open Lading | 585in |
| Buitendiameter Buiten | 1.274in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 550lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |