| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530271 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.731 / 1.135in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.000in |
| Geïnstalleerde belasting | 175lb |
| Maximaal binden | 1.180in |
| Max. lift | 0.750in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 410in |
| Buitendiameter Buiten | 1.185 / 1.589in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 313lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |