
€456.56
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.660 / 0.825in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.250in |
| Geïnstalleerde belasting | 160lb |
| Maximaal binden | 1.544in |
| Max. lift | 0.650in |
| Open Hoogte | 1.600in |
| Open Lading | 420in |
| Buitendiameter Buiten | 1.105 / 1.270in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 400lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564535085 |