
€268.89
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.567 / 0.662in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.670in |
| Geïnstalleerde belasting | 105lb |
| Maximaal binden | 1.060in |
| Max. lift | 0.550in |
| Open Hoogte | 1.120in |
| Open Lading | 270in |
| Buitendiameter Buiten | 0.930 / 1.025in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 300lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531759 |