| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564529770 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.636 / 0.738in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.640in |
| Geïnstalleerde belasting | 80lb |
| Maximaal binden | 1.020in |
| Max. lift | 0.550in |
| Open Hoogte | 1.090in |
| Open Lading | 185in |
| Buitendiameter Buiten | 0.959 / 1.061in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 191lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |