
€189.49
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.752in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.140in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.850in |
| Geïnstalleerde belasting | 157lb |
| Maximaal binden | 1.090in |
| Max. lift | 0.650in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 440in |
| Buitendiameter Buiten | 1.538in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 436lb/in |
| pa_type | Dual w/Damper |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532596 |