
€48.56
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530608 |
| Binnendiameter Binnen | 0.635in |
| Binnendiameter Midden | 0.871in |
| Binnendiameter Buiten | 1.195in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.300in |
| Geïnstalleerde belasting | 480lb |
| Maximaal binden | 1.190in |
| Max. lift | 1.050in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 1315in |
| Buitendiameter Buiten | 1.681in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 795lb/in |
| pa_type | Triple |
| Merk | PAC |