
€747.10
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.635in |
| Binnendiameter Midden | 0.871in |
| Binnendiameter Buiten | 1.195in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.200in |
| Geïnstalleerde belasting | 500lb |
| Maximaal binden | 1.115in |
| Max. lift | 1.050in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 1256in |
| Buitendiameter Buiten | 1.681in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 840lb/in |
| pa_type | Triple |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531377 |