| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530349 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | 0.851in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.175in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.000in |
| Geïnstalleerde belasting | 275lb |
| Maximaal binden | 1.100in |
| Max. lift | 0.850in |
| Open Hoogte | 1.150in |
| Open Lading | 810in |
| Buitendiameter Buiten | 1.625in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 629lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |