| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530165 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | 0.635in |
| Binnendiameter Midden | 0.871in |
| Binnendiameter Buiten | 1.195in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.150in |
| Geïnstalleerde belasting | 350lb |
| Maximaal binden | 1.130in |
| Max. lift | 0.950in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 1004in |
| Buitendiameter Buiten | 1.645in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 688lb/in |
| pa_type | Triple |
| Merk | PAC |