
€747.10
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.804in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.100in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.000in |
| Geïnstalleerde belasting | 250lb |
| Maximaal binden | 1.150in |
| Max. lift | 0.800in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 636in |
| Buitendiameter Buiten | 1.514in |
| Serie | NITRIDE |
| Veerconstante | 483lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532473 |