
€469.20
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.716in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.000in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.950in |
| Geïnstalleerde belasting | 150lb |
| Maximaal binden | 1.190in |
| Max. lift | 0.700in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 455in |
| Buitendiameter Buiten | 1.374in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 436lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532350 |