
€716.43
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.826in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.150in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.000in |
| Geïnstalleerde belasting | 245lb |
| Maximaal binden | 1.150in |
| Max. lift | 0.800in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 655in |
| Buitendiameter Buiten | 1.564in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 513lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532381 |