
€716.43
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.780in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.120in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.950in |
| Geïnstalleerde belasting | 190lb |
| Maximaal binden | 1.035in |
| Max. lift | 0.800in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 710in |
| Buitendiameter Buiten | 1.570in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 743lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532145 |