| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530066 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | 0.720in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.126in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.050in |
| Geïnstalleerde belasting | 220lb |
| Maximaal binden | 1.180in |
| Max. lift | 0.800in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 625in |
| Buitendiameter Buiten | 1.550in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 540lb/in |
| pa_type | Dual w/Damper |
| Merk | PAC |