| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564529671 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | 0.624in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.860in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 145lb |
| Maximaal binden | 1.115in |
| Max. lift | 0.650in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 511in |
| Buitendiameter Buiten | 1.260in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 610lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |