| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Lengte | 6 490in |
| Grote boring | 2 325in |
| Kleine boring | 0.905in |
| Small-End Breedte | 1 050in |
| Groot-eind breedte | 0.890in |
| Bout | 3/8 ARP L-19 |
| GTIN | 00193564426772 |
| Merk | MGP |
| Afbeelding Info | These images are representative |